Promocje - garaże blaszane

Su kaimynu PIGIAU!!!

Su kaimynu PIGIAU!!!
Iki akcijos pabaigos liko:
dienuvalanduminučiusekundžiu
zobacz więcej Promocje - garaże blaszane
Stogo rūšis
Matmenys:
PlotisIlgis
Skardiniai garažai

Startas / Apie įmonę

šrifto dydis: A A A
Apie įmonę

Įmonė "Bomstal" buvo įkurta 1996 m. Iš pat pradžių užsiimame skardinių garažų gamyba. Nuosekliai realizuojamos užsibrėžtos strategijos dėka šiuo metu esame didžiausia garažų gamybos įmonė Europoje. Mūsų įmonės dinamiškos raidos efektas - tai labai platus lengvų metalinių konstrukcijų asortimentas. Galime realizuoti kiekvieną netipišką užsakymą.
Kiekvienais metais mūsų įmonę pasirenka dešimtis tūkstančiu klientu iš Lenkijos ir kitų Europos Sąjungos šalių, užsakydami įvairias metalines standartines arba pagal individualius užsakymus gaminamas konstrukcijas.
Mūsų firma turi dešimtis specialiai metalinių konstrukcijų pervežimui pritaikytų krovininių automobilių. Jų dėka galime greitai pristatyti garažą į visus šalies kampelius.
Mūsų firmos veiklos pagrindas - tai nepaprastai darni kompetentingų savo srityje, visada sugebančių patarti garažo pasirinkimo ir naudojimosi klausimais darbuotojų komanda.
Įmonė buvo ne kartą pagerbta įvairiais apdovanojimais:

Įmonė "Bomstal" daug dėmesio skiria labdarai. Daugiau apie tai galite sužinoti skyriuje "Bomstal - daugiau nei skardiniai garažai".

 

Bomstal - daugiau nei skardiniai garažai

Įmonė Bomstal - galerija
Copyright © Bomstal
Vykdymas: Intellect.pl


Powiększ